EN TR
Biz Kimiz
Alanında uzman olan ekip liderleri, akademik ve uygulayıcılardan oluşan teknik danışman kadrosuyla ihtiyaç duyulan çözümleri en verimli şekilde sunmaktayız.

Tuanaprojects, 2014 yılından bu yana ağırlıklı olarak eğitim faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri, insani yardım hizmetleri, kalkınma, sürdürülebilirlik, izleme değerlendirme ve proje uygulayıcılığı alanlarında çeşitli danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Alanında uzman olan ekip liderleri, akademik ve uygulayıcılardan oluşan teknik danışman kadrosuyla ihtiyaç duyulan çözümleri en verimli şekilde sunmaktadır.

Kamu, sivil toplum ve özel sektör kuruluşlarına ihtiyaç analizleri doğrultusunda sosyal projeler üretmekte buna yönelik ulusal ve uluslararası fonların takibi, başvurusu, uygulaması ve süreç danışmanlığı vermektedir.

Buna ek olarak, kurumsal kapasite geliştirme, mesleki yeterlilik, kişisel gelişim ve dil becerileri alanında eğitimler düzenleyerek akademik geçerliliği olan sertifikasyonlar sunmaktadır.

Misyonumuz

Tuanaprojects olarak misyonumuz tüm eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimizde tarafsız, bilimsel ve saha gerçekliklerini göz önünde bulunduran analizler sunarak bölgesel, ulusal, küresel kalkınmaya katkı sunmaktır.

Bu amaçla kamu, sivil toplum ve özel sektör işbirliğine önem vererek tüm paydaşların ortak hedef çerçevesinde hareket ettiği projeler hayata geçirmektir.

Vizyonumuz

Etkin ve fark yaratan projelerin hayata geçirilmesini sağlayarak tüm insanlığın yaşam kalitesini arttıracak çözümler ve uygulamalar sunmaktır.